Mirina Tekstil

Mirina Tekstil 2014 yılında 5 kişilik küçük bir ekip ile işe başlamış olup bir yıl içerisinde 150 çalışan kapasitesine ulaşmış, hızlı büyüyen bir şirkettir.

Mirina Tekstil'in hizmet olarak kendini gösterdiği alan Penye, Dokuma türlerinin tümünde Fason olarak hizmet göstermektedir.

Firma Bilgilerimiz

Şirket Adı: Mirina Tekstil
Tam Adı: Mirina Tekstil Nakliyat İnş. San. ve Tic. LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi: Batman
Vergi No: 6210530923
TiC. Sicil No: 8331
Adresi : Gültepe Mah. TPAO Bulv. No:129/A-3 Batman
Kuruluş Tarihi: 14.07.2014
Tel: 0(488)214 11 71
Gsm: 00(532)304 0525

İş Akış ve Çalışma Prensibimiz

Çalışma Prensibimiz

Çalışma prensibimiz; Uzman ekibimiz ile mükemmel kalitede üretim yapıp kazandırıp kazanmak. İş üretiminde dikkat ettiğimiz şey; Ürünü isteden şekilde kusursuz üretimini yapmak, üretimin kusursuz olması için takibini yapmak, müşteri memnuniyetini sağlamak, işi vaktinde teslim etmek.

Sipariş

Müşterilerimiz, Kalitemiz ve fiyatımızda ötürü bizi seçip firmamıza sipariş verir. Siparişlerin çizimleri, ölçüleri, renkleri ve adetleri kumaşlar ile gelir. Gelen kumaşlardan verilen model çizimleri ve ölçüleri Planlama bölümünde tüm üretim planlaması yapılıp kesimhane bölümüne doğru gider.

Dikim

Kesimhaneden gelen kesimi yapılmış kumaşlar, Uzman dikim personelleri tarafından en temiz çalışma ile dikim işlemi yapılır ardından ütülemeye gönderilir.

ÜTü

Dikimden çıkan ürünler itina ile kumaş türüne göre en hassas şekilde ütülemesi yapılır ve kalite kontrole gönderilir.

Kalite Kontrol

Her kademede uzman kişilerden oluşan ekipler tarafından kesilen, dikilen ardından ütülenen ürünlerin her türlü ihtimale karşın müşteriye en kaliteli işçilik ile siparişin teslimi gayesi ile gözden kaçmış ürünün Kalite Kontrol aşamasında ayıklanır. Kalite onayı alan ürünler Paketleme bölümüne gönderilir.

Paket

Özenle tüm işlemlerden geçen kumaşın mükemmel modellere büründüğü ürünler paketlenip firmaya gönderilmek üzere sevkiyata hazır haldedir.

Sevkiyat

Gelişmiş Ulaştırma ve Nakliyat hizmetleri ile siparişler özenle teslimi yapılır. En sonunda mutlu müşteri memnuniyeti tebessümü alarak işlerimizin başına döner, çalışmaya devam ederiz.

Üretim Kapasitemiz

Profesyonel Planlama departmanı, alanında yetkin personellerimiz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile günlük ortalama 3.000 adet civarında üretim kapasitemiz ile sizlere hizmet verebilmekteyiz.

Misyon

Mirina Tekstil; 5 kişilik küçük bir ekip ile ilk işe başladığı ve kısa bir süre içerisinde 150 kişilik bir çalışma ekibine ulaşma başarısını daha ileriye getirip çok daha geniş çalışan kapasitesine ulaşıp bölgenin Kalkınmasına destek olmak ve bulunduğu Pazar bölgesinde Tekstil pazarında ucuzluk ve kaliteyi Müşterilere sunmak gayretindedir.

Vizyon

Mirina Tekstil; Kendisine misyon olarak belirlediği kaliteyi ucuza ve vaktinde üretip teslim eden prensibi ile Fason olarak Markalara sunduğu hizmeti; ileride kendi markasını oluşturup, uluslararası markası ile kalitesi içerisinde moda stilini tüm dünya pazarlarına ulaşmak gayretinde olacaktır. Dünya Giyim pazarları Mirina Tekstil'den giyinecek ve modayı takip edebilecek.


Bölümler